Kadra i godziny dostępności
KADRA SZKOŁY W ROKU 2023/2024
1 | Barbara Łaukajtys | Dyrektor szkoły, historia kl. VI, VII, wos kl. VIII |
2 | Maja Olszewska | Wicedyrektor, pedagog specjalny, rewalidacja |
3 | Marlena Błaszkowska | j. polski kl. V, VI, VII, biblioteka , wychowawca kl. VII |
4 | Iwona Cierzniewska | Wychowanie przedszkolne- o. Brąchnówko |
5 | Marta Ciszewska | j. angielski klasy III- VIII |
6 | Renata Grzęda | Edukacja wczesnoszkolna kl. III, ZKK, ZDW |
7 | Małgorzata Jelińska | religia |
8 | Anna Klimas | Edukacja wczesnoszkolna kl. 1a, rewalidacje |
9 | Łukasz Kontowicz | Wychowanie fizyczne, wychowawca kl. VI |
10 | Anna Kordowska | Edukacja wczesnoszkolna kl.1b, rewalidacje, integracja sensoryczna |
11 | Anna Lada | Matematyka, ZDW |
12 | Anna Piekarska | Psycholog, terapeuta |
13 | Karolina Brodzka | pedagog szkolny |
14 | Piotr Rogaszewski | Zajęcia komputerowe, informatyka, przyroda, biologia kl. V, świetlica, wychowawca kl. IV |
15 | Anna Czapla | Świetlica, nauczanie indywidualne w edukacji wczesnoszkolnej, rewalidacja |
16 | Dorota Łukiewska | Edukacja wczesnoszkolna kl.II |
17 | Katarzyna Bursztyńska-Napieralska | fizyka |
18 | Katarzyna Woźniak | Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. II |
19 | DariaBogdanowicz | Muzyka, plastyka, wdż, świetlica, nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. III i VII, wychowawca kl. V |
20 | Bożena Koprowska | Chemia, biologia kl. VI, VII, VIII, wychowawca klasy VIII |
21 | Tomasz Kozankiewicz | Technika, historia kl. IV, V,VIII |
22 | Dorota Kurdynowska | Geografia, świetlice |
23 | Ilona Swinarska | j. polski kl. VII, VIII, doradztwo zawodowe |
24 | Marcin Wawrzyniak | Edukacja dla bezpieczeństwa |
25 | AgnieszkaJastrzemska-Czenkusz | j. angielski przedszkola i klasy I-II |
26 | Iza Swinarska – Ficerman | rewalidacja |
27 | Agnieszka Ratowska | j. niemiecki |
28 | Magdalena Tarkowska | Wychowanie przedszkolne w oddziale zerowym |
29 | Trzpil-Irla Michalina | logopedia |
30 | Andżelika Mielcarska | wychowanie przedszkolne |
31 | Justyna Peszek | wychowanie przedszkolne, świetlice |
32 | Aneta Sadowska-Chorążak | Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. 1b, rewalidacja |
33 | Dorota Marks | Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w kl. 6 |
Godziny dostępności nauczycieli
IMIĘ I NAZWISKO | Czas dostępności | |
1 | Barbara Łaukajtys | Poniedziałek 14.00-15.00 |
2 | Marlena Błaszkowska | Czwartek 15.00-16.00 |
3 | Iwona Cierzniewska | Środa 7.00-8.00 |
4 | Marta Ciszewska | Piątek 11.10-12.10 |
5 | Renata Grzęda | Wtorek 11.00-12.00 |
6 | Małgorzata Jelińska | Poniedziałek 12.10-13.10 |
7 | Anna Klimas | Wtorek 12.00-13.00 |
8 | Łukasz Kontowicz | Wtorek 14.00-15.00 |
9 | Anna Kordowska | Worek 10.00-11.00 |
10 | Anna Lada | Poniedziałek 9.00-10.00 |
11 | Justyna Peszek | Poniedziałek 7.30-8.00,
wtorek 7.30-8.00 |
12 | Maja Olszewska | Poniedziałek 14.00-15.00 |
13 | Piotr Rogaszewski | Czwartek 11.10-12.10 |
14 | Magdalena Tarkowska
|
Poniedziałek 11.10-11.40
czwartek 10.05-10.35 |
15 | Katarzyna Bursztyńska – Napieralska | Piątek 15.00-15.15 |
16 | Aneta Sadowska – Chorążak | Czwartek 13.10-14.10 |
17 | Katarzyna Woźniak | Poniedziałek 7.15-8.15 |
18 | Daria Bogdanowicz | Wtorek 12.00-13.00 |
19 | Bożena Koprowska | Piątek 11.00-12.00 |
20 | Tomasz Kozankiewicz | Poniedziałek 14.40-15.20 |
21 | Dorota Kurdynowska | Wtorek 10.30-11.30 |
-22 | Ilona Swinarska | Wtorek 11.00-12.00 |
24 | Agnieszka Jastrzemska – Czenkusz | Poniedziałek 7.30-8.00
Czwartek 7.30-8.00 |
25 | Karolina Brodzka | Piątek 14.00-14.30 |
26 | Agnieszka Ratowska | Wtorek 11.00-12.00 co drugi tydzień |
27 | Dorota Marks | Wtorek 14.15-15.15 |
28 | Izabela Swinarska-Ficerman | Środa 14.00-14.15 |
29 | Michalina Trzpil – Irla | Czwartek 15.45-16.00 |
30 | Andżelika Mielcarska | Wtorek 11.00-11.30, środa 13.10-13.40 |
31 | Anna Piekarska | Piątek 10.05-11.05 |
32 | Dorota Łukiewska | Czwartek 9.00-10.00 |
Click here to change this text