Rozkład jazdy autobusów

Start / Informacje / Dla ucznia / Rozkład jazdy autobusów

ROZKŁAD DOWOZÓW I ODWOZÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/21

DOWÓZ

6.45 – Strużal

6.55 – Chełmża ul. Wyszyńskiego

7.05-  Zęgwitrt ( palety)

7.15 – Mała Grzywna

7.20 – Kuczwały Amtoniewo

7.25 – Kuczwały sklep

7.26 – Kuczwały k. agroturystyki

7.30 –  SZKOŁA GRZYWNA

 

7.35 – droga Grzywna – Browina

7.38 – Browina Garwolińska

7.40- Brąchnówko Szkoła

7.42 – Browina sklep

7.45- Browina k. Państwa Pardyki

7.50 – Grzywna Domena ( dwa przystanki)

8.00 – SZKOŁA GRZYWNA

 

ODWÓZ

13.20 – Domena

13.25 – Zęgwirt

13.30 – Browina Garwolińska

13.35 – Browina Sklep

13.50 – Kuczwały

13.57 – Mała Grzywna

14.05 – Strużal

14.10 – Sadek Chełmża

14.15 – ul. Wyszyńskiego Chełmża

 

14.30 – Domena

14.35 – Zęgwirt

14.40 – Browina Garwolińska

14.45 – Browina Sklep

14.55 – Kuczwały

  1. 00 – Mała Grzywna

15.07 – Strużal

15.10 – Sadek Chełmża

15.15 – ul. Wyszyńskiego Chełmża

 

16.05 – Domena

16.10 – Browina Garwolińska

16.15 – Browina Sklep

16.25 – Kuczwały

16.30 – Mała Grzywna

16.37- Strużal

16.40- Sadek Chełmża

 

Podane czasy mogą różnić się o kilka minut, w zależności od warunków drogowych, czasu przejazdu lub postojów przy drodze krajowej nr 91.