Rozkład jazdy autobusów

Home / Informacje / Dla ucznia / Rozkład jazdy autobusów

ROZKŁAD JAZDY SZKOŁA GRZYWNA

Odjazdy

– Grzywna Szkoła – 13:15

– Grzywna Domena I – 13:19

– Grzywna Domena II – 13:21

– Zęgwirt – 13:25

– Grzywna-Browina – 13:32

– Browina PKS – 13:34

– Browina Garwolińska I – 13:37

– Brąchnówko Garwolińska PKS – 13:40

– Brąchnówko p. Matecka – 13:42

– Brąchnówko PKS – 13:44

– Brąchnówko II – 13:46

– Browina PKS – 13:49

– Browina p. Pardyka – 13:52

– Kuczwały I – 13:56

– Kuczwały Centrum – 13:58

– Kuczwały Antoniewo skrzyżowanie – 14:00

– Kuczwały Antoniewo p. Gabrychowicz – 14:02

– Mała Grzywna PKP – 14:04

– Mała Grzywna – 14:06

– Strużal I – 14:14

– Strużal II – 14:16

 

Odjazdy

– Grzywna Szkoła – 15:00

– Grzywna Domena I – 15:04

– Grzywna Domena II – 15:06

– Zęgwirt – 15:10

– Grzywna-Browina – 15:17

– Browina PKS – 15:19

– Browina Garwolińska I – 15:22

– Brąchnówko Garwolińska PKS – 15:25

– Brąchnówko p. Matecka – 15:27

– Brąchnówko PKS – 15:29

– Brąchnówko II – 15:31

– Browina PKS – 15:33

– Browina p. Pardyka – 15:36

– Kuczwały I – 15:40

– Kuczwały Centrum – 15:42

– Kuczwały Antoniewo skrzyżowanie – 15:44

– Kuczwały Antoniewo p. Gabrychowicz – 15:46

– Mała Grzywna PKP – 15:48

– Mała Grzywna – 15:50

– Strużal I – 15:58

– Strużal II – 16:00

Podane czasy mogą różnić się o kilka minut, w zależności od warunków drogowych, czasu przejazdu lub postojów przy drodze krajowej nr E91.