Spooky pumpkins

Home / Aktualności / 2018 / 2019 / Spooky pumpkins
W dniach 29-30 października 2018r. w naszej szkole pojawiło się wiele nowych postaci. Przez dwa dni można było spotkać je w głównym holu na parterze naszej szkoły. Nowi dyniowi goście pojawili się za sprawą uczniów klas IV-VIII. Łącznie przybyło ich aż 48! We wtorek 30 października odbyło się głosowanie na najbardziej oryginalnego „gościa”, wzięto pod uwagę pomysł, oryginalność i samodzielność. Głosowali wszyscy nauczyciele i każdy uczeń naszej szkoły. Wybór był bardzo trudny, ponieważ każda dynia przyciągała uwagę. Po podliczeniu głosów, ostatecznie wybrano 3 pierwsze miejsca, a autorzy dyni zostali nagrodzeni dyplomami oraz drobnymi upominkami.
Oto lista zwycięzców:
I miejsce – Julia i Szymon Kukowscy, kl. VI
II miejsce – Olga Rotkiewicz, kl. VIII
III miejsce – Martyna Kontowicz, kl. Vb
                   oraz Dominik i Kacper Osiak, kl. VII
Zwycięzcom serdecznie gratuluję, a wszystkim bardzo dziękuję za ogromne zainteresowanie. Efekt końcowy był spektakularny, za co jestem wszystkim zaangażowanym uczniom bardzo wdzięczna.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej galerii
Marta Gajtkowska