Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Home / Archiwum / 2017 / 2018 / Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

W dniu 22.06.2018 r o godzinie 9.00 uczniowie Szkoły Podstawowej w Grzywnie wraz z rodzicami zgromadzili się na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2017/ 2018.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczniowie klasy IVa pod kierunkiem wychowawczyni klasy zaprezentowali krótkie przedstawienie pod tytułem „Wakacje”. Raz jeszcze swoje umiejętności taneczno – wokalne zaprezentowali wyróżnieni uczniowie z festiwalu piosenki „Rozśpiewane Dzieciaki” tj. zdobywcy I miejsca w kategorii klas młodszych Rude Lisiczki z klasy I z utworem „Ruda tańczy jak szalona”. W kategorii klas starszych Celina Matecka i Marta Zduńska z klasy V za piosenkę „Alleluja” oraz „Ośmiu przystojniaków” z klasy VI  z piosenkę „Chłop z Mazur”.  Po występach nastąpiło rozdanie nagród i wyróżnień uczniom za najlepsze wyniki w nauce oraz inne szczególne osiągnięcia.

Ogromną niespodziankę wszystkim zrobiła Zuzia, która osobiście wraz ze swoją mamą przyszła odebrać swoje świadectwo z wyróżnieniem. Dziękujemy że byłaś.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami po raz ostani w tym roku szkolnym udali się do swoich klas. Były tam kwiaty wspólne zdjęcia i życzenia wakacyjne.

Do zobaczenia za dwa miesiące w nowym roku szkolnym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej galerii.

Joanna Tańska

wychowawczyni klasy IVa