Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

Home / Archiwum / 2017 / 2018 / Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych

5 czerwca bieżącego roku, trzy reprezentantki naszej szkoły wzięły udział w konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych, przeprowadzonym w Szkole Podstawowej nr 2 w Chełmży. Pierwsze trzy miejsca zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 i 5 w Chełmży, ale wszyscy, a zwłaszcza uczennice naszej szkoły: Roksana Wiśniewska (kl.VI), Marika Czyszek (kl.VI), Celina Matecka (kl.V) zostały nagrodzone fantastycznymi nagrodami. Co najważniejsze, Marika zdobyła wyróżnienie, za co szczególnie jej gratulujemy. Moim reprezentantkom bardzo dziękuję za przygotowanie i udział w konkursie, a organizatorom  bardzo dziękujemy za przyjazną atmosferę, pyszny poczęstunek i dobrą zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej galerii

Marta Gajtkowska