VI Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Zelgnie

Home / Archiwum / 2017 / 2018 / VI Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Zelgnie

 Dnia 16 kwietnia 2018r. czworo uczniów z naszej szkoły wzięło udział w VI gminnym konkursie z języka angielskiego w Szkole Podstawowej w Zelgnie. Pomimo tego, że Roksana Wiśniewska (kl. VI), Kacper Osiak (kl. VI), Majka Przybysz (kl.VII), Radosław Ruta (kl. VII) byli bardzo blisko zwycięstwa, to właśnie reprezentant Szkoły Podstawowej w Zelgnie zajął pierwsze miejsce. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy, jednak nie tracimy zapału, a do walki ponownie staniemy za rok. Bardzo dziękujemy za nagrody i dodatkową możliwość rozwijania umiejętności mówienia w języku angielskim. Zdjęcia z konkursu dostępne są w galerii. Naszym uczniom serdecznie dziękuję za włożony trud w przygotowania do konkursu i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej galerii

Marta Gajtkowska ​