Ziemio rodzinna, ziemio ojczysta… V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewane Dzieci”

Home / Archiwum / 2017 / 2018 / Ziemio rodzinna, ziemio ojczysta… V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Rozśpiewane Dzieci”

12 kwietnia 2018 r. po raz piaty uczennice naszej szkoły brały udział w konkursie piosenki „Rozśpiewane Dzieci”. Konkurs organizowany był przez Szkołę Podstawową w Ostaszewie. W tym roku uczestnicy prezentowali piosenki o ojczyźnie. Szkołę reprezentowały Laura Kontowicz z oddziału przedszkolnego, Zuzanna Urbańska z klasy I oraz zespół z klas II i III w składzie Zuzanna Paczkowska, Liliana Wyczółkowska, Zuzanna Przybysz. Uczennice z klasy II i III śpiewając piosenkę „Co to za dzień?” zajęły I miejsce. Laura Kontowicz z „zerówki” piosenką „Płynie Wisła” wyśpiewała III miejsce. Uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe – pluszaki i skakanki.

Wszystkim reprezentantkom naszej szkoły gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej galerii

                                                                                         Anna Klimas