Rok szkolny 2016/2017 już za nami

Home / Archiwum / 2016 / 2017 / Rok szkolny 2016/2017 już za nami

23 czerwca to dzień, w którym zabrzmiał ostatni w tym roku szkolnym dzwonek. Dzień ten, jak zwykle miał uroczystą oprawę. Do szkoły przybyli nie tylko uczniowie, ale również ich rodzice i dziadkowie. Na początek w wakacyjny nastrój wprowadzili wszystkich uczniowie klasy szóstej, którzy zaprezentowali przygotowane pod kierunkiem wychowawcy wesołe przedstawienie o księciu szukającym właściwej kandydatki na żonę.

Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody książkowe uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżniali się bardzo dobrym zachowaniem. W tym roku najwyższą średnią ocen – 5,5 – uzyskała Majka Przybysz z klasy szóstej, a drugi wynik w Szkole – średnia 5,3 – należy do Roksany Wiśniewskiej z klasy V. Nagrodzeni zostali również najaktywniejsi czytelnicy w bibliotece szkolnej oraz uczennice prowadzące szkolny sklepik.

Pani Dyrektor pogratulowała wszystkim wyników na koniec roku i życzyła przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.

Na zakończenie wszyscy rozeszli się do klas, aby z rąk wychowawców  odebrać świadectwa, pożegnać się z nauczycielami i kolegami i udać się na długo wyczekiwane wakacje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej GALERII

Marlena Błaszkowska