Młody Pitagoras

Home / Archiwum / 2016 / 2017 / Młody Pitagoras

15 maja czworo uczniów naszej szkoły: Majka Przybysz, Radosław Ruta, Bartosz Bolechowicz oraz Jan Kopik wzięło udział z Gminnym Konkursie Matematycznym „Młody Pitagoras” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Zelgnie. Dzieci w dwuosobowych zespołach rywalizowały z uczniami z innych szkół w 5 konkurencjach:  m.in. rozwiązywały krzyżówkę liczbową , krzyżówkę z hasłem, układały tangramy i domina. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe.

 

Wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy z takim zaangażowanie uczęszczali na koło matematyczne oraz brali udział w licznych konkursach serdecznie dziękuję i zachęcam do dalszego pogłębiania wiedzy i umiejętności matematycznych. Dziękuję również rodzicom, którzy wozili dzieci na Ligę Zadaniową do Torunia oraz pomagali dzieciom w przygotowaniach do konkursów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej GALERII

Anna Lada