Niespodzianki dla Zuzanki

Home / Archiwum / 2016 / 2017 / Niespodzianki dla Zuzanki

W ostatnich dniach w naszej szkole zapanowało kartkowe szaleństwo. Wszyscy uczniowie, od przedszkola po szóstą klasę wycinali, kleili i wypisywali kolorowe kartki.  Wszystko za sprawą  akcji, która miała na celu wsparcie uczennicy naszej szkoły, Zuzi Trzpil. Wszyscy uczniowie chętnie włączyli się w to przedsięwzięcie i wykonali dla Zuzki pomysłowe kartki z pozdrowieniami, życzeniami, rymowankami i dowcipnymi wierszykami. W ten sposób chcieliśmy pokazać, że myślimy o Zuzi, pamiętamy o Niej i wspieramy Ją, jak tylko możemy. W ramach akcji trwającej od 13 do 23 marca zostało wykonanych mnóstwo kartek, które uczniowie klasy III A z wychowawczynią zanieśli mamie Zuzi, gdyż Zuzka przebywa cały czas w szpitalu, gdzie jest poddawana leczeniu. Pani Magda obiecała, że w sobotę kartki dotrą do adresata, czyli Zuzki. Mamy nadzieję, że niespodzianki, które przygotowaliśmy, zagospodarują Jej czas pomiędzy badaniami. Zanim Zuzia je wszystkie obejrzy i przeczyta upłynie kilka godzin. Na widok tylu wesołych kartek z pewnością się uśmiechnie i może, choć na chwilę, zapomni o trudach leczenia. A jak już je wszystkie obejrzy i przeczyta to, co każdy napisał, z pewnością poczuje się lepiej.

Jesteśmy z Tobą Zuzka!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej GALERII

                                                                             Anna Klimas

                                                                 wychowawczyni klasy III A