Dzień Kobiet

Home / Archiwum / 2016 / 2017 / Dzień Kobiet

Dnia 8 marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji panie w naszej szkole mogły obejrzeć krótki program artystyczny  w wykonaniu… również pań. Dziewczęta z klasy 6 złożyły życzenia „od superbabek dla superbabek”, po czym umiliły ten dzień krótkim recitalem. Każda z pań została też obdarowana przez chłopców kwiatkiem i życzeniami, a nad wszystkim czuwał i opiekę sprawował pan Piotr Rogaszewski.

Po uroczystości z okazji Dnia Kobiet uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w prezentacji umiejętności z zakresu języka angielskiego. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klas 1 i 2 wykonały piosenki, których nauczyły się na lekcjach języka angielskiego, zaś uczniowie klas 3 zaprezentowali się w serii krótkich skeczy i zagadek. Następnie klasy starsze wzięły udział w konkursie literowania i wiedzy o Wielkiej Brytanii. Zwycięzcą konkursu okazała się klasa 4. Uczniowie i nauczyciele mieli też okazję zagłosować na najlepszy plakat prezentujący jeden z krajów wchodzących w skład Wielkiej Brytanii. Najbardziej spodobała się  praca prezentująca Szkocję wykonana przez Marikę Czyszek i Oliwię Zawadę z klasy 5.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej GALERII

Violetta Dobosz