Dla Ciebie, Zuziu…

Home / Archiwum / 2016 / 2017 / Dla Ciebie, Zuziu…

25 lutego uczniowie klasy III a wzięli udział w akcji charytatywnej dla Zuzi – „Pomaganie przez zumbowanie”, zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Grzywnie.  Pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali krótką inscenizację  pt. „Zamieszanie w krainie bajek” i wykonali dekoracje do przedstawienia. W ten sposób dzieci włączyły się w pomoc dla chorej koleżanki z klasy. Zuzia, gdy była zdrowa, bardzo chętnie uczestniczyła we wszystkich przedsięwzięciach klasowych, także w różnego rodzaju przedstawieniach. Koleżanki i koledzy pokazali, że o niej pamiętają i chętnie włączyli się w pomoc dla niej wspólnie z rodzicami, którzy przygotowali dzieciom stroje do inscenizacji. To był specjalny występ dla Zuzi. Wiemy, że wywołał uśmiech na jej twarzy.

Do szkoły w tym dniu przybyło wielu gości, także spoza naszej gminy. Wszystkich połączyło wielkie serce i chęć pomocy Zuzi. Całą imprezę zorganizowała pani Magdalena Czyszek, której należą się wielkie wyrazy uznania. Było mnóstwo występów, zabaw dla dzieci, przygotowanych i prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę z „MOBILNEJ AKADEMII DZIECIĘCEJ”. Ponadto charytatywny  maraton  zumby pod okiem doskonałych instruktorów, liczne licytacje. Swoje umiejętności zaprezentowała również uczennica naszej szkoły, Majka Przybysz, która wraz z partnerem, Olafem Frankowiczem, wspaniałym tańcem wprawiła publiczność w zachwyt.

Wszyscy wierzymy, że Zuzia wyzdrowieje i wróci do nas. Oby stało się to jak najszybciej! Mocno trzymamy kciuki, Zuzka!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć do naszej GALERII

                                                                                                Anna Klimas

                                                                                    wychowawczyni klasy III a