Niespodziewany gość

Home / Archiwum / 2016 / 2017 / Niespodziewany gość

6 grudnia to dzień z niecierpliwością wyczekiwany przez dzieci, nie tylko te najmłodsze. Nawet te troszkę starsze, mimo iż się do tego nie przyznają, skrycie oczekują wizyty staruszka w czerwonym stroju z workiem pełnym prezentów. Również uczniowie naszej szkoły z wielką radością powitali św. Mikołaja, który 6 grudnia odwiedził wszystkie klasy. Przedszkolaki na powitanie śpiewały Mikołajowi wesołą piosenkę.  Natomiast dzieci z pierwszej i drugiej klasy tak przestraszyły się głośnego pukania do drzwi i dzwonka, że z pewnym niepokojem ustawiały się do pamiątkowego zdjęcia z gościem, a niektórzy szczerze przyznawali, że nie zawsze byli grzeczni w minionym roku. Mikołaj jednak stwierdził, że wszystkie dzieci zasługują na słodkie upominki, jeśli tylko obiecają poprawę.  Mamy nadzieję, że sympatyczny gość nie zapomni o naszej szkole również za rok.

Marlena Błaszkowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjeć w naszej GALERII