Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole !

Home / Archiwum / 2016 / 2017 / Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole !

14826388_1325694024129671_1151803811_n„Nauczyciel to przyjaciel, który od najmłodszych lat prowadzi nas za rękę  w dorosły świat. Mozolnie pomaga w zdobywaniu wiedzy. Dzięki niemu nieobce są nam tajemnice tego świata.” 

W czwartek 13.10.2016r. obchodziliśmy  Dzień Edukacji Narodowej. Aby uczcić to święto uczniowie wręczali nauczycielom kwiaty i składali życzenia. Akademię szkolną przygotowali uczniowie klasy  III b pod kierunkiem wychowawczyni. Młodzi artyści muzyką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Montaż słowno – muzyczny zawierał wiersze odpowiednio dobrane i skierowane do każdego nauczyciela. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku dyrekcji, nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi naszej szkoły. Uczniowie dziękowali za poświęcenie, czas i cierpliwość, za cały ogrom przekazywanej wiedzy, za gorące serca i pomocne dłonie.  Życzenia były przeplatane śpiewem występujących uczniów. Uśmiechniętym nauczycielom wręczono własnoręcznie przygotowane aniołki z dopiskiem: „Za anielską cierpliwość”. Na koniec Dyrektor Szkoły – Pani Hanna Dorenda wygłosiła okolicznościowe przemówienie.

Monika Wasilewska