Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Home / Archiwum / 2015 / 2016 / Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

0324 czerwca 2016r. o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej naszej szkoły zebrała się cała społeczność szkolna. Uczniowie w strojach galowych przyszli odebrać świadectwa dokumentujące ich całoroczną pracę. Na uroczystość bardzo licznie przybyli także rodzice dzieci. Nie mogło ich zabraknąć w tak ważnym dniu. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu narodowego.

Następnie uczniowie klasy II a pod kierunkiem wychowawczyni zaprezentowali krótką inscenizację pt. „Bezpiecznie bawimy się latem”. Przedstawili zasady, których przestrzeganie warunkuje przyjemne i bezpieczne wakacje. Po występie przyszedł czas na wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych dla najlepszych uczniów, których było bardzo dużo. Cieszy również fakt, że wszyscy uczniowie naszej szkoły otrzymali promocję do następnej klasy.

Następnie wszyscy udali się do klas, gdzie ostatni raz w tym roku szkolnym spotkali się z wychowawcami. Były kwiaty, wspólne fotografie i wakacyjne życzenia. Wszyscy z niecierpliwością czekali, aby zdjąć stroje galowe i rozpocząć wakacje.

Przed nimi dwa miesiące odpoczynku, a we wrześniu ponownie spotykamy się w szkole.

ZDJĘCIA

 

Anna Klimas