DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

Home / Archiwum / 2015 / 2016 / DZIEŃ KOBIET W NASZEJ SZKOLE

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta sercu.

                                                        Napoleon Bonaparte

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi chłopcy wszystkim paniom i dziewczynkom w dniu ich święta.

W tym roku Dzień Kobiet świętowaliśmy z lekkim opóźnieniem…Uroczysty apel, przygotowany przez uczniów klasy II b pod kierunkiem wychowawczyni odbył się 11 marca. W kolorowej scenerii dzieci przeniosły nas do świata kobiet widzianego oczami mężczyzn, zwłaszcza tych małych. Samorząd uczniowski przygotował słodkie upominki dla uczennic i pań pracujących w szkole. Wesoły program wprowadził wszystkich w dobry humor, a mali aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Monika Wasilewka