XVI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Home / Archiwum / 2015 / 2016 / XVI KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Mikołaj witał kiermaszowych gości

Zgodnie z naszą szkolną tradycją 13 grudnia odbył się w szkole kiermasz bożonarodzeniowy.

Jak co roku impreza przyciągnęła do szkoły wielu gości: uczniów, ich rodziny, znajomych, a także mieszkańców naszej gminy. Już przy wejściu witał wszystkich święty Mikołaj, który z workiem pełnym prezentów na chwilkę przysiadł przy choince. Na stoiskach klasowych każdy odwiedzający znalazł coś dla siebie: pomysłowe ozdoby świąteczne, piękne stroiki, niepowtarzalne kartki okolicznościowe lub pyszne pierniczki upieczone przez dzieci. Po zakupach można było odpocząć przy kawie i domowym cieście upieczonym i serwowanym przez rodziców, obejrzeć prezentację zdjęć z ubiegłego roku szkolnego i poczytać Echo szkoły. Świąteczną atmosferę w korytarzu i sali gimnastycznej stworzyły barwne dekoracje i pięknie ubrana, pachnąca choinka.

Organizatorzy serdecznie dziękują rodzicom za włączenie się w przygotowanie imprezy, a sołtysowi za wypożyczenie naczyń.

Marlena Błaszkowska