. . . I choć „Trzecią” się skończyło, to tak dziwnie dziś łomoce nasze serce…

Home / Archiwum / 2013 / 2014 / . . . I choć „Trzecią” się skończyło, to tak dziwnie dziś łomoce nasze serce…

23 czerwca 2014 r. uczniowie klasy trzeciej zaprosili swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca. Na spotkanie, pod kierunkiem wychowawczyni, przygotowali montaż słowno-muzyczny podsumowujący trzyletni cykl nauki. Był śmiech i żarty, ale także wspomnienia, podziękowania i łzy wzruszenia. W drugiej części spotkania trzecioklasiści składali życzenia swoim rodzicom w formie KONCERTU ŻYCZEŃ. Wcielili się w role znanych piosenkarek i piosenkarzy. Na scenie zagościli m.in. Anna Jantar, Eleni, Maryla Rodowicz, Ania Wyszkoni, zespół T-LOVE, WEEKEND. Przy znanych przebojach i ciepłych życzeniach wszyscy bawili się doskonale. Na zakończenie, w ramach podziękowania rodzice otrzymali od swoich pociech maki z krepiny i specjalnie im dedykowaną piosenkę.
W tym dniu trzecioklasiści żegnali się także z wychowawczynią. Cóż, trzy lata szybko minęły i nadszedł czas rozstania. W niejednym oku zakręciła się łezka.
Po oficjalnej części był czas na rozmowy przy pysznym cieście. O iście królewski poczęstunek tradycyjnie zadbali rodzice uczniów.
Serdecznie dziękuję rodzicom i dzieciom za trzyletnią owocną współpracę i wzruszające podziękowania.

Anna Klimas