PRZEGLĄD TEATRZYKÓW W KOŃCZEWICACH

Home / Archiwum / 2013 / 2014 / PRZEGLĄD TEATRZYKÓW W KOŃCZEWICACH

W środę, 18 czerwca w Szkole Podstawowej w Kończewicach odbył się IX Przegląd Teatrzyków Szkolnych. Jak co roku w przeglądzie uczestniczył również zespół teatralny z naszej Szkoły. W tym roku zespół w składzie Julia Adamczyk, Weronika Banaszek, Katarzyna Jakubiak, Zuzanna Kreczmann, Oliwia Osiak, Agnieszka Trzpil, Wiktoria Zając (wszystkie z klasy IVa) zaprezentował przedstawienie pt. Nasz Papa Smerf, które zostało bardzo miło przyjęte przez publiczność. Podczas Przeglądu nastąpiło również rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Literackiego W świecie baśni. W tym roku młodzi pisarze musieli wymyślić baśń, której motywem przewodnim była magiczna podkowa. Prace naszych uczniów zostały docenione przez komisję konkursową. Paweł Kaznowski zajął
I miejsce
w kategorii klas szóstych, natomiast w kategorii klas czwartych Katarzyna Jakubiak zajęła III miejsce, a Martyna Mucha zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy!

Marlena Błaszkowska