Warsztaty wielkanocne w SP Grzywna

Home / Archiwum / 2013 / 2014 / Warsztaty wielkanocne w SP Grzywna

Dnia 5 kwietnia 2014 r. w ramach realizacji programu „Polskie tradycje w oczach małego dziecka” odbyły się w naszej szkole warsztaty wielkanocne, które na stałe wpisały się w kalendarium imprez szkolnych. Zajęcia adresowane były do dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy III oraz ich bliskich. W sobotni poranek w szkole stawili się najmłodsi uczestnicy oraz ich rodzeństwo, rodzice a nawet babcie. Podczas gdy dzieci z wielkim zaangażowaniem ozdabiały styropianowe jajka kwiatkami, zajączkami, kurczaczkami, listkami z papieru oraz kolorowymi cekinami i szpilkami, dorośli aktywnie włączyli się w robienie wielkanocnych palm. Po zajęciach każdy uczestnik zabrał swoją pisankę do domu, gdzie z pewnością będzie ona jedyną w swoim rodzaju dekoracją wielkanocnego stołu. Natomiast palmy wykonane przy znacznym udziale rodziców i babć wezmą udział w konkursie organizowanym przez naszą szkołę oraz uświetnią obchody Niedzieli Palmowej w Kościele w Grzywnie.

O słodki poczęstunek dla uczestników zajęć zadbał pan Marcin Grzeszczak, któremu serdecznie dziękujemy.

Organizatorki
Anna Klimas i Anna Kordowska