Sukces młodych piłkarzy z SP w Grzywnie

Home / Aktualności / Sukces młodych piłkarzy z SP w Grzywnie

Chłopcy klas I – III ze Szkoły Podstawowej w Grzywnie, którzy w bieżącym roku szkolnym uczęszczali na zajęcia piłki nożnej prowadzone przez p. Zenona Sadowskiego na ORLIKU i w sali gimnastycznej szkoły, wzięli udział w XIII Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. 15 maja zdobyli II miejsce w rozgrywkach powiatowych i zakwalifikowali się do kolejnego etapu. 24 czerwca w finale wojewódzkim w Świeciu wzięły udział 32 zespoły z województwa kujawsko-pomorskiego. Do naszej grupy, reprezentującej w rozgrywkach powiat toruński, dołączyli zawodnicy z Chełmży. Drużyna w składzie: Mateusz Talarek, Dawid Grzeszczak kl. II, Jarosław Zawada, Maciej Grabowski, Artur Ostrowski, Michał Mucha, Szymon Zając kl.III oraz Dawid Krawiczyński, Jakub Barański, Łukasz Wiśniewski, Hubert Krawczyński kl. III SP Chełmża zdobyła III miejsce. Przedstawiciel PZPN, Roman Kosecki, uznał Jarosława Zawadę za najlepszego zawodnika turnieju. Jarek został zaproszony do drużyny z SP 32 z Torunia, która zdobyła I miejsce i weźmie udział w finale ogólnopolskim we wrześniu.

Zawodnicy oraz opiekunowie piłkarzy dziękują sponsorowi – Starostwu Powiatowemu za zapewnienie transportu na zawody.