Zabawa karnawałowa

Home / Archiwum / 2012 / 2013 / Zabawa karnawałowa

Zgodnie z wieloletnią tradycją ostatni dzień przed feriami zimowymi uczniowie naszej szkoły spędzili w bardzo wesołej atmosferze. Tego dnia odbywała się bowiem zabawa karnawałowa. Starsze klasy (IV-VI) bawiły się od 14:00 – 18.30.

Z przyjemnością stwierdziliśmy, że większość uczniów uległa namowom wychowawców i odważyła się przyjść w niezwykle pomysłowych, karnawałowych przebraniach. Szczególnie podziwialiśmy odwagę chłopców w dziewczęcych strojach – okazało się, że niektórzy bardzo ładnie wyglądają w mini. Wśród przebierańców nie zabrakło również kolorowych clownów z czerwonymi nosami, rogatych diabłów, całej bandy czarnych kociaków, kucharki, sprzątaczki oraz kilku modelek.

Po prezentacji strojów i sesji zdjęciowej dziewczęta szybko ruszyły do tańca w rytm najnowszych przebojów, a chłopcy zajęli miejsca na ławeczkach. Dużą popularnością cieszyły się zabawy i konkursy przy muzyce (taniec na gazecie, z butelką i zabawa z krzesłami).

Odpoczynek po tanecznym szaleństwie umilił przygotowany przez Komitet Rodzicielski poczęstunek oraz paczki, które uczniowie odbierali przed wyjściem do domu. W ten sposób tanecznym krokiem rozpoczęliśmy ferie zimowe. Kolejna zabawa już za rok. Mamy nadzieję, że odwagi i pomysłów na stroje karnawałowe nikomu nie zabraknie.

Marlena Błaszkowska